دسته‌ها
بین الملل

نماینده فلسطین: تخریب خانه‌ها نمی‌تواند ملت فلسطین را از مقاومت بازدارد

یک نماینده پارلمان فلسطین تأکید کرد که عملیات‌های مقاومت، شکست رژیم اشغالگر در بازدارندگی ملت فلسطین را ثابت کرد.

نماینده فلسطین: تخریب خانه‌ها نمی‌تواند ملت فلسطین را از مقاومت بازدارد

به گزارش گروه بین‌الملل علاقمندان به حاج منصور ارضی، «فتحی قرعاوی» نماینده پارلمان فلسطین گفت که سیاست تخریب خانه‌های فلسطینیان چیز جدیدی نیست و از جمله مجازات‌های بازدارندگی رژیم اشغالگر پس از هر گونه عملیات مقاومت است.

روز سه‌شنبه (دیروز) نظامیان رژیم صهیونیستی منزل شهید «عبدالفتاح خروشه» از اعضای کتائب القسام شاخه نظامی حماس را منفجر کرد. خروشه مجری عملیات استشهادی حواره بود که طی آن دو صهیونیست به هلاکت رسیدند.

قرعاوی گفت که تخریب خانه‌ها از جمله مجازات‌های سختی است که رژیم اشغالگر سعی دارد فلسطینیان را از هر گونه عملیات مقاومت بازدارد.

به نوشته وبگاه «شهاب نیوز»، تجربه نشان داده که سیاست تخریب خانه‌ها برای بازدارندگی فلسطینیان شکست خورده است و دلیل آن هم تکرار عملیات‌های مقاومت و بی‌توجهی فلسطینیان به اقدام احتمالی رژیم اشغالگر است.

در همین ارتباط جنبش حماس نیز تأکید کرد که پافشاری رژیم صهیونیستی بر تداوم انفجار خانه‌های مبارزان فلسطینی، خانواده‌های شهدا و اسرا سیاستی است که شکست آن در خاموش کردن مقاومت و تأثیرگذاری بر روحیه مقاومت و خانواده‌های آن‌ها ثابت شده است.

حماس همچنین تأکید کرد که فرزندان قهرمان فلسطین که برای دفاع از مسجدالأقصی انتفاضه کردند، راه پاسخ به این جنایت را می‌دانند.

این جنبش همچنین تأکید کرد که این جنایت جدید، فلسطینیان کرانه باختری و قدس اشغالی را به سمت تشدید مقاومت و عملیات‌های قهرمانانه به منظور وفاداری به قربانیان و بازدارندگی رژیم اشغالگر و شهرک‌نشینان آن، سوق می‌دهد.

پایان پیام/.

دیدگاهتان را بنویسید