دسته‌ها
استانها

نرخ کرایه تاکسی‌ و اتوبوس‌ در شهرکرد با آغاز سال تحصیلی جدید افزایش پیدا نمی‌کند

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری شهرکرد گفت: با توجه به بازگشایی مدارس کرایه تاکسی و اتوبوس‌ها هیچ‌گونه افزایشی ندارد و بر اساس نرخ کرایه قبلی محاسبه می‌شود.

نرخ کرایه تاکسی‌ و اتوبوس‌ در شهرکرد با آغاز سال تحصیلی جدید افزایش پیدا نمی‌کند

به گزارش علاقمندان به حاج منصور ارضی از شهرکرد، به نقل از روابط عمومی شهرداری شهرکرد، مهرداد میرزائیان با اشاره به عدم افزایش نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس در آستانه مهرماه، گفت: با توجه به بازگشایی مدارس کرایه تاکسی و اتوبوس‌ها هیچ‌گونه افزایشی ندارد و بر اساس نرخ کرایه قبلی است.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری شهرکرد با بیان اینکه ۲۲ شرکت سرویس‌ به مدارس معرفی شده است، ادامه داد: تعرفه خدمات شرکت‌های سرویس مدارس در کارگروه کارشناسی و با حضور مسئولان مصوب و به تمامی شرکت‌های سرویس مدارس، آموزش و پرورش ابلاغ شده است.

وی افزود: تمامی شرکت‌های سرویس مدارس موظف هستند نرخ‌نامه را در اختیار اولیا قرار دهند و در صورت مشاهده تخلف یا شکایت از سوی شهروندان در نرخ‌های دریافت شده کمیته تخلفات به این موضوع ورود می‌کند.

میرزائیان یادآور شد: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید این سازمان موظف است نقص فنی اتوبوس‌ها را رفع کند که در این راستا به بخش خصوصی اجازه تعمیرات داده شده و علت کمبود اتوبوس طی این مدت در سطح شهر به دلیل تعمیرات ناوگان بوده است.

وی در پایان با اشاره به اینکه تجهیز تاکسی‌ها به کارت‌خوان به رانندگان ابلاغ شده است، خاطرنشان کرد: تمدید پروانه فعالیت منوط به استفاده از این دستگاه است اما با توجه به کم بودن تراکنش‌ها همکاری لازم از سوی بانک برای کارتخوان صورت نمی‌گیرد، که پیگیری‌ها برای رفع این مشکل درحال انجام است.

پایان پیام/ ۶۸۰۴۰

دیدگاهتان را بنویسید