دسته‌ها
استانها

مردم آباده قربانی‌ وعده‌های به تعویق افتاده مسئولین

اسفندماه سال گذشته بود که مدیرکل حمل و نقل و راهداری استان فارس وعده ترمیم و شروع عملیات روکش آسفالت جاده آباده_خسروشیرین را در فروردین ۱۴۰۲ داد اما این جاده همچنان قربانی می‌گیرد و استاندار فارس نیز این وعده را تا فروردین ۱۴۰۳ به تعویق انداخت.

مردم آباده قربانی‌ وعده‌های به تعویق افتاده مسئولین

به گزارش علاقمندان به حاج منصور ارضی از آباده، مدت‌هاست مردم آباده و خسروشیرین گلایه زیادی از خرابی و چاله‌های فراوان جاده بین این دو منطقه دارند، چرا که وضعیت نابسامان این جاده جان خیلی از عزیزانشان را به خطر انداخته است و یا گرفته است.

آزادراه اصفهان شیراز به زودی به بهره برداری می‌رسد و جاده آباده‌ خسروشیرین نیز به دلیل اینکه متصل کننده شهر آباده به این آزادراه می‌باشد مطمئنن به یکی از جاده‌های مواصلاتی مهم شهرستان تبدیل خواهد شد.

چاله‌های فراوان این جاده که بهتر است نام آن‌ها را گودال بگذاریم باعث ترکیدگی لاستیک‌ها و به سبب آن واژگونی ماشین‌های زیادی شده است.

بهمن‌ماه سال گذشته بود که بعد از شرکت فرماندار آباده در یک جشنواره برفی در روستای خسروشیرین و مشاهده خرابی‌های زیاد این جاده، وی عزم جدی خود برای پیگیری ترمیم این جاده را طی مصاحبه‌ای اعلام کرد.

چندی بعد در اسفندماه سال ۱۴۰۱ مدیرکل حمل و نقل و راهداری استان فارس در سفری به شهرستان آباده از این جاده بازدید کرد و وعده شروع عملیات روکش آسفالت این جاده را در فروردین‌ماه ۱۴۰۲ داد.

دیدگاهتان را بنویسید