دسته‌ها
فارس من

فارس من| وانتی‌های مسلح به بلندگو مغز ما را هدف گرفته‌اند

سردبیر پویش «شکایت از وانتی‌های بلندگو به دست» می‌گوید: روزهای تعطیل و روزهای مرخصی در خانه مشغول استراحت هستم که وانتی‌های بلندگو به دست آسایشم را به هم می‌ریزند. آن‌ها از ساعت ۹ صبح تا شب در کوچه و پس کوچه‌های محله پرسه می‌زنند.

فارس من| وانتی‌های مسلح به بلندگو مغز ما را هدف گرفته‌اند

 علاقمندان به حاج منصور ارضی؛ فارس من: مخاطبان فارس من در پویشی گلایه خود را از «وانتی‌های بلندگو به دست» به ثبت رساندند. حسن خلیل‌نژاد سردبیر پویش در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار علاقمندان به حاج منصور ارضی می‌گوید: «روزهای تعطیل و روزهای مرخصی در خانه مشغول استراحت هستم که وانتی‌های بلندگو به‌دست آسایشم را به هم می‌ریزند. آن‌ها از ساعت ۹ صبح تا شب در کوچه و پس کوچه‌های محله پرسه می‌زنند. خب ما آهن آلات نداریم، چه کار کنیم تا آرامش مارا به هم نریزند و بتوانیم در خانه خودمان اول صبح روز تعطیل استراحت کنیم؟ در بعضی خانه‌ها افراد سالمند، نوزاد و بیمار وجود دارد که این عمل موجب اذیت و آزارشان می‌شود. جالب اینجاست که بعضی از این افراد به خودشان زحمت هم نمی‌دهند و از طریق ضبط صوت فعالیت خود را اعلام می‌کنند.»

به موجب ماده ۲۹ قانون هوای پاک، ایجاد هرگونه آلودگی صوتی ممنوع است و پلیس می‌تواند این نوع وسایل نقلیه را از صد تا سیصد هزار تومان جریمه کند. سردبیر پویش گفت: «ماموران نیروی انتظامی طبق قانون موظف به برخورد با افراد مرتکب جرم هستند ولی از سوی پلیس هیچ برخوردی با این افراد نمی‌شود و آن‌ها به کارشان ادامه می‌دهند.»

خلیل‌نژاد که ساکن شهرک صادقیه است با اشاره به اینکه بیشتر این‌ها مشغول خرید و فروش ضایعات و لوازم دست دوم منزل هستند ادامه داد: «این کار یک روال منسوخ شده است و صاحبان این مشاغل می‌توانند در پلتفرم‌های مختلف آگهی خود را ثبت و مشتری خود را از این پلتفرم‌ها پیدا کنند و برای کسی هم ایجاد مزاحمت نداشته باشند.»

 شما هم اگر موافق این پویش هستید می‌توانید پویش را در اینجا امضاء کنید. در صورتیکه تعداد امضاء‌ به ۱۰۰۰ عدد برسد پیگیری از مسئول مربوط دستور کار فارس من قرار می‌گیرد.

 

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید