دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

افتتاح ۳ طرح در هزارجریب نکا با اعتبار بیش از ۱۷۰ میلیارد ریال

در چهارمین روز از هفته دولت با حضور مرتضی رمضانی سرپرست فرمانداری نکا و جمعی از مسؤولان، ۳ پروژه خدماتی و زیربنایی در هزارجریب نکا با اعتبار بیش از ۱۷۰‌ میلیارد ریال افتتاح شد.

افتتاح ۳ طرح در هزارجریب نکا با اعتبار بیش از ۱۷۰ میلیارد ریال

به گزارش خبرنگارعلاقمندان به حاج منصور ارضی از شهرستان نکا، سایت تلفن همراه روستای اریم با اعتباری بالغ بر ۴میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

همچنین با حضور سرپرست فرمانداری نکا، فرمانده سپاه و جمعی از مسؤولان شهرستان نکا و با مشارکت بسیج سازندگی و کمیته امداد امام خمینی(ره)، مسکن محروملن در روستای لایی رودبار با اعتبار ۲۸۸ میلیون تومان بنیاد مسکن، سپاه، امداد و خیران به بهره‌برداری رسید.

 

بهسازی و آسفالت روستای ولامده به طول ۵ هزار و ۵۰۰ متر  و زروم با یکهزار متر با حضور مرتضی رمضانی سرپرست فرمانداری نکا و جمعی از مسؤولان شهرستانی با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد تومان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

در همین راستا مرتضی رمضانی سرپرست فرمانداری شهرستان نکا  به همراه فرمانده سپاه، بخشدار هزار جریب و جمعی از مسؤولان شهرستانی از طرح اردوی جهادی و خدمات رایگان دامپزشکی در روستای زیارت کلا بازدید کرد و با همراهی لطف آبادی بخشدار هزار جریب، کهنسال رئیس اداره راهداری نکا، راهدار خانه هزارجریب (سه راه بندبن) را مورد بازدید قرار داد. پایان‌پیام/۸۶۰۰۲/م

دیدگاهتان را بنویسید