کسی که نماز می‌خواند و صلوات بر محمد و آل محمد نمی‌فرستد نماز او ابتر است

شب سی ام

 

اَعُوذُ بِاللّهِ منَ الشّیطانِ الرَّجیم
بِسْمِ ٱللّهِ ٱلرَّحْمنِ ٱلرَّحِیمِ
الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ اَلْحَمْدُ لِلّهِ بِجَمیعِ مَحامِدِهِ کُلِّهَا عَلی جَمیعِ نِعَمِهِ کُلِّها
 
برای برپایی و اقامه مجلس مناجات ماه رمضان در مسجد ارک افراد زیادی زحمت کشیده اندو در این شب آخر از همه مستمعین، وعاظ و مداحان مختلفی که در این مجلس شرکت کردند تشکر میکنیم و همچنین از نیروهایی مثل نیروی انتظامی ، راهنمایی و رانندگی و همچنین بسیج که برای برقراری مجلس در این سی و یک شب به ما کمک کردند تشکر میکنیم. می‌دانیم خیلی از این دوستان اهل بیت از یک سری از حقوق خود گذشتند تا این مراسم به خوبی برگزار شود، خدا از انها هم قبول کند این تشکر بنده از طرف همه دست اندرکاران هیئت بود. 
کسانی که فطریه باید بدهند بدانند که فطریه سی هزار تومان مشخص شده و البته کسانی که قوت غالب آنها نان است باید فطریه کمتر پرداخت کنند. اگر کسی می‌خواهد فطریه پرداخت کنند می‌توانند وکالتاً و یا امانی هم فطریه را پرداخت کنند تا ما نیز بهدست افراد برسانیم و البته سید و عام بودنش را هم مشخص کنند.
در اعمال فردا شب وارد است که یک نماز با هزار قل هو الله وارد است که اگر نتوانستید بخوانید  می توانید صد مرتبه در رکعت اول و یک مرتبه در رکعت دوم با ان دعایی که وارد است بخوانید.
دیگه این شبها از هم طلب حلالیت کنید چون روزه همراه سختی‌های برای افراد است ، اما ما به خاطر خطراتی که تروریستها ایجاد کرده بودند کمی زیر فشار تامین امنیت رفته بودیم، و بسیجی‌ها مجبور بودند کمی جدی‌تر مسئولیت قبول کنند، البته بعضی محبت داشتند و بعضی دلخور می‌شدند و هر چه بود گذشت و در دعای امشب هم می‌خوانیم " وَهذِهِ اَیّامُ شَهْرِ رَمَضانَ قَدِ انْقَضَتْ، وَلَیالیهِ قَدْ تَصَرَّمَتْ"(اقبال الاعمال) خدایا این روزهاى ماه رمضان است که گذشت، و شب هاى آن است که از دست رفت، ان شاء الله خداوند کمک مان می‌کند.
همین قدر بدانید کسی که نماز می‌خواند و صلوات بر محمد و آل محمد نمی‌فرستد نماز او ابتر است به همین صورت نیز کسی که روزه می‌گیرد و فطریه نمی‌دهد روزه اش قبول نیست.